Hetalia Universalis. - Hetalia PBF -
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Przedstaw się

Go down 
AutorWiadomość
Ks. Serbii

Ks. Serbii


Napisane : 3
Wojuje od : 12/05/2013
Skąd : Kraków

Przedstaw się Empty
PisanieTemat: Przedstaw się   Przedstaw się Icon_minitimeWto Cze 04, 2013 8:15 pm

Witaj, o ludu. A więc, co by się nieco bardziej zintegrować na forum, założyłam taki oto temacik. Każdy user może się tu grzecznie przedstawić i zapoznać nas ze swoją, z pewnością intrygującą, osobą c< Nicki, imiona, zainteresowania i takie tam bzdety.

A więc jam jest user o nicku Shizui, można mnie zwać Szizu, wedle uznania. Lat, na chwilę obecną, 15. Jako hetard się nie identyfikuję. Ja po prostu lubię koncepcję personifikowania państw. Całym serduszkiem kocham najróżniejsze mitologie (najbardziej słowiańska, jakucka, nordycka), historię (szczególnie wiek XX), rysowanie, seriale takie jak Sherlock, Hannibal i Gra o Tron. Wielka fanka Soul Eatera. I Homestucka. I rpg'ów. Coś jeszcze? Hm. LUBIĘ JEŚĆ.

NO. TERAZ WY.
Powrót do góry Go down
 
Przedstaw się
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Hetalia Universalis. - Hetalia PBF - ::  :: Userostwo-
Skocz do: